Jak využít přírodu pro krásné vlasy

731

Všechny z nás chtějí mít krásné a husté vlasy, se kterými když pohodíme, tak se za námi každý otočí. Myslíte si, že o Vaše vlasy pečujete? Používáte kvalitní šampon, kondicionér i masku? Můžete je ale ještě více rozmazlovat díky přírodě! 

Blondýny 

Určitě jste již někde slyšely, že heřmánek má zesvětlovací účinky a budete po něm mít krásné blond vlasy. Možná máte i doma šampon z drogerie, na kterém je uvedeno, že obsahuje heřmánek. Kolik heřmánku ale šampon obsahuje? Rozhodně ne takové množství, jaké můžete mít z odvaru z heřmánku, který si můžete snadno a rychle udělat doma! Heřmánek vložte do hrnce, zalijte vodou a přiveďte k varu. Odvar nechejte vychladnout. Vlasy si umyjte šamponem a přelijte odvarem, vlasy neoplachujte a nechte je uschnout. Heřmánek má navíc zklidňující účinky a regeneruje pokožku hlavy, snižuje tvorbu lupů a je vhodný i na mastné vlasy!

Brunetky

Pokud máte světle hnědou barvu vlasů a chcete mít krásný a přirozený tmavší odstín, vyzkoušejte odvar z listů nebo ze zelených slupek vlašského ořechu. Postup je úplně stejný, opět vložíte listy nebo zelené slupky do hrnce, povaříte a necháte vychladnout. Umyté vlasy šamponem přelijete odvarem a vlasy vysušíte.
  

Novinky na blogu

V letních měsících, kdy na severní polokouli dopadají sluneční paprsky pod větším úhlem na zemský povrch...

Zobrazit článek

Nový aktuální online katalog profesionálních kosmetických štětců Jenny Lane je tu! 
Prolistujte si...

Zobrazit článek