Jak využít přírodu pro krásné vlasy

632

Všechny z nás chtějí mít krásné a husté vlasy, se kterými když pohodíme, tak se za námi každý otočí. Myslíte si, že o Vaše vlasy pečujete? Používáte kvalitní šampon, kondicionér i masku? Můžete je ale ještě více rozmazlovat díky přírodě! 

Blondýny 

Určitě jste již někde slyšely, že heřmánek má zesvětlovací účinky a budete po něm mít krásné blond vlasy. Možná máte i doma šampon z drogerie, na kterém je uvedeno, že obsahuje heřmánek. Kolik heřmánku ale šampon obsahuje? Rozhodně ne takové množství, jaké můžete mít z odvaru z heřmánku, který si můžete snadno a rychle udělat doma! Heřmánek vložte do hrnce, zalijte vodou a přiveďte k varu. Odvar nechejte vychladnout. Vlasy si umyjte šamponem a přelijte odvarem, vlasy neoplachujte a nechte je uschnout. Heřmánek má navíc zklidňující účinky a regeneruje pokožku hlavy, snižuje tvorbu lupů a je vhodný i na mastné vlasy!

Brunetky

Pokud máte světle hnědou barvu vlasů a chcete mít krásný a přirozený tmavší odstín, vyzkoušejte odvar z listů nebo ze zelených slupek vlašského ořechu. Postup je úplně stejný, opět vložíte listy nebo zelené slupky do hrnce, povaříte a necháte vychladnout. Umyté vlasy šamponem přelijete odvarem a vlasy vysušíte.
  

Novinky na blogu

V roce 2017 jsme se rozhodli pro úzkou spolupráci s významnou českou univerzitou na vývoji nových...

Zobrazit článek
Jak využít přírodu pro krásné vlasy | Jenny Lane

Jak využít přírodu pro krásné vlasy | Jenny Lane

Všechny z nás chtějí mít krásné a husté vlasy, se kterými když pohodíme, tak...

Zobrazit článek